Hakkımızda

Hakkımızda

Turkuaz korsan taksi güçlü alt yapısı ve donanımlı özel yolcu taşıma araçlarıyla İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine kaliteli ulaşım hizmeti veren transfer şirketidir. Turkuaz korsan transfer başlığı altında İstanbul içi ve şehirler arası ucuz taksi hizmeti sağlıyoruz. 7/24 kesintisiz taksi hizmeti almak isteyen yolcularımızın bu taleplerini en doğru ve makul şekilde karşılamaktayız. Turkuaz korsan taksi bu güne kadar 90000+ yolcusunu güvenle taşıyarak taşıyarak işinin gerekliliğini fazlasıyla yerine getirmektedir.

Turkuaz Korsan Taksi

 

Yerli ve yabancı onbinlerce yolcunun tercih sebebi olmamızda profesyonelliğimiz ve kurumsal kimliğimiz başlıca etkendir. Havalimanı transfer, yolcu karşılama, kısa veya uzun mesafe tüm yolculuklarınızı Turkuaz taksi farkıyla güvenle gerçekleştire bilirsiniz. Turkuaz transfer şirketinin bünyesinde görev alan ve yol deneyimi noktasında ileri düzey bilgiye sahip profesyonel şöförlerimiz en zorlu koşullarda dahi gideceğiniz yere ulaşmanız için üzerine dşeni fazlasıyla yapmaktadır. Turkuaz korsan taksi İstanbul’un 39 ilçesi,nde ve semtlerin D sekment üst model araçlarla yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Araç içi konfor ve donanım yolcularımızın rahat seyahat edebilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. Konfor ve kaliteyi en uygun fiyata seyir halinde yaşamak isteyenlerin tercihi Turkuaz taksi yoluna devam etmektedir. Dört mevsim gece ve gündüz tüm taksi ihtiyaçlarınızda bizi her zaman arayabilirsiniz. Turkuaz korsan taksi özel gezi planlarınızda, iş seyahatlerinizde, organizasyon ve etkinliklerinizde, günlük taksi isteklerinizde hep sizinle.

 

Ulaşımı Hiç Bir Zaman Dert Etmeyin

Turkuaz Korsan Taksi

Turkuaz korsan taksi ile ulaşım problemlerini her koşulda ortadan kalkar. Ulaşımı hiç dert etmeyin. İddialı fiyatlarımız, hizmet kalitemiz ve güçlü alt yapımızla biz bu yola uzun zaman önce çıktık. Bu gün geldiğimiz noktada durmadan, yorulmadan yollarda, noktalarda ve on binlerce insanın rehberindeyiz.

Turkuaz Korsan Taksiye Ulaşmak Çok Kolay

Bize Hemen Ulaşın

Kurumsal hattımız ve kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz 7/24 taksi taleplerinizi çözümlemektedir.

Çalışma Saatleri:

7/24 Kesintisiz

İletişim:

0541 134 04 04

Addres:

İstanbul

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Turkuaz Korsan Taksi
Tıkla Ara